Колективу Львівського обласного онкологічного центру представили в.о. керівника Олега Дуду

Галерея 09 Листопада, 2023 385

В.о. керівника онкоцентру Олег Дуда подякував за довіру й наголосив на великій відповідальності, яка є зараз перед ним та його колективом

Сьогодні, 9 листопада, у Львівському онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі відбулося представлення  колективу в. о. генерального директора лікарні Олега Дуди.

Про це пише Четверта студія з посиланням на пресслужбу ЛОР.

На представленні були присутні представники влади області, керівники фракцій Львівської обласної ради, постійних депутатських комісій, очільники обласних комунальних медичних закладів.

У вітальному слові заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод наголосив, що сьогодні важливо розвивати обласний онкоцентр, щоб він ставав одним із найкращих в Україні та Східній Європі.

«Найперше дякую медикам за кожну годину, кожну хвилину своєї титанічної праці. З тими викликами, з якими вам довелося зіткнутися – ковід, війна, ви успішно справляєтеся. 

Представляючи сьогодні Вам Олега Романовича, якого ви всі добре знаєте, я розраховую на взаєморозуміння  у колективі та  поштовх до розвитку нашої обласної установи, зміну підходів та якісне надання медичних послуг.

В Олега Романовича багато ідей, багато наснаги, і можу зі свого боку додати, високий рівень підтримки. Бо і ми, Львівська обласна рада, колеги-депутати, обласна військова адміністрація, і вірю, що Міністерство – завжди готові підтримати у добрих починаннях і підставити плече. 

Бажаю Олегу Романовичу сили, впертості, наснаги, втілення всіх ваших ідей та задумів, лікарні – розвитку, а всім нам – перемоги і міцного здоров’я!», – зазначив Юрій Холод.

В.о. керівника онкоцентру Олег Дуда подякував за довіру й наголосив на великій відповідальності, яка є зараз перед ним та його колективом.

«У нас наступає новий етап в історії онкоцентру – етап розвитку. Попри війну та тривоги, ми усі повинні бути готовими до змін, ми маємо вчитися, йти вперед. Для цього ми маємо бути разом. 

Важко передати емоції, які зараз відчуваю. Це і піднесення, і хвилювання, і шалена відповідальність. У мене багато ідей та планів. Хочу зауважити, що я завжди був абсолютно відкритий до спілкування і так буде й надалі. Дякую усім за підтримку», – 

зазначив у своєму виступі Олег Дуда.

Нагадаємо, попереднього керівника онкоцентру Ігоря Ковальчука відсторонили з посади на час проведення службового розслідування. Згідно з рішенням суду, яке набуло чинності, його визнано винним у порушенні законодавства щодо запобігання конфлікту інтересів, а  НАЗК внесло Ігоря 

Ковальчука в Єдиний державний реєстр корупціонерів.

Ігор Ковальчук керував Львівським онкоцентром 30 років, навесні цього року, після завершення контракту, він перебував на посаді у статусі виконувача обов’язки.

Олег Дуда працював на посаді заступника директора з хірургічної роботи.

Коментарі

Позначки: , , ,