“Кава в ЄС” Софія Федина розповіла про політичні переслідування (ФОТО, ВІДЕО)

Галерея 09 листопадаа, 2019 582

"Кава в ЄС" з Софією Фединою, Львів, 09.11.19, фото 4studio

Сьогодні, 9 листопада, у Львові відбулась зустріч з депутаткою від “Європейської Солідарності” Софією Фединою, яка у межах проекту «Кава в ЄС» розповіла про політичні переслідування в Україні, інформує 4studio.

Тему зустрічі «Політичні переслідування. Демократія чи диктатура?»обрали не випадково, адже окрім Софії Федини у заході взяли участь й інші українські патріоти, яких за часів нової влади стали називати терористами та сепаратистами, а саме: Микола Савельєв – журналіст, головний редактор газети “Ратуша”; Василь Музика – член партії “Європейська Солідарність”, блогер, фігурант кримінального провадження за позовом Павла Хоміва до львівських активістів; Руслан Оруджев – журналіст, ветеран АТО, фігурант кримінального провадження за позовом Павла Хоміва до львівських активістів, а також Андрій Осьмак – адвокат з кримінального права.

 “Спробуємо з’ясувати, в якій країні ми живемо. В демократичній, де кожен має право на вільне вираження своїх поглядів та преконань (ст.34 Конституції України) чи в країні, де цинічно наступають на свободу слова, нехтуючи Конституцією”, – зазначили організатори зустрічі.

Як все відбувалось пропонуємо вам переглянути у фоторепортажі та відео кореспондентів 4studio.

Коментарі

Позначки: , , ,