Громади та навчальні заклади Львівщини отримали ще 8 «школяриків»

Галерея 04 Жовтня, 2023 205

торік Львівщина закупила 126 автобусів, в тому числі 8 спеціалізованих, ще 70 – в цьому році

Зокрема, автобуси вирушили до Борині, Біскович, Великого Любеня і Старого Самбора, а також чотирьох обласних навчальних закладів: Львівської загальноосвітньої санаторної школи №1 I-III ст. ім. В.-І. Антонича, Сокальської загальноосвітньої санаторної школи I-III ст. ім. Т. Шевченка, Львівської спеціальної школи №100 I-III ст., Підкамінської спеціальної школи з поглибленою професійною підготовкою.

Про це пише Четверта студія з посиланням на ЛОВА.

Новий транспорт замінить ті «школярики», які передали на потреби Збройних Сил, а також ті, у яких завершується термін експлуатації. «Школярики» виготовили на Черкаському автобусному заводі. Кожен автобус розрахований на 30 пасажирів.

Їх закупили коштом співфінансування освітньої субвенції з державного бюджету, обласного бюджету та коштів територіальних громад.

«Для обласних закладів купували транспорт виключно за державний чи обласний бюджет. До прикладу, ліцей Антонича, який перший проініціював таку необхідність сьогодні отримав  «школярик». Це – заклад, який розвивається і дбає за дітей. Відтак, йдемо вперед, вкладаємо кошти в дітей, їх освіту, в майбутнє», – зазначив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Нагадаємо, торік Львівщина закупила 126 автобусів, в тому числі 8 спеціалізованих, ще 70 – в цьому році. Згідно з постановою Кабінету Міністрів №418, між регіонами України розподілили державну субвенцію для закупівлі автобусів «Школярик». Наша область, відповідно до постанови, цьогоріч отримає з державного бюджету субвенцію в розмірі понад 80 млн грн.

Коментарі

Позначки: ,