Дві львівські легкоатлетки стали чемпіонками України

22 січня у Сумах відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Львівщину на змаганнях за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА представили 11 спортсменів.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Легкоатлетам вдалось вибороти 4 медалі, дві з яких золоті. Чемпіонкою України на дистанції 1500 м з результатом 4.29,91 стала спортсменка Дитячо-юнацької спортивної школи ім. О. Дем’янюка Уляна Рачинська.

Титул чемпіонки також виборола учениця Спеціалізованої спортивної школи олімпійського резерву «Веслярик» Аліна Лістунова у стрибку в довжину з результатом 5м 91см. У лютому дівчата представлять Україну на міжнародних змаганнях у Сербії.

Віцечемпіонкою у спортивній ходьбі на 5 км стала вихованка Буської дитячо-юнацької спортивної школи Вікторія Діжак з результатом 24.48,89. Бронзовою призеркою у стрибку в висоту стала Марія Алєйнікова з результатом 1м 73 см. Близьким до медалі був Даниїл Гнатів, який на дистанціях 1500 м та 800 м показав четвертий результат.