До Львова приїхав в. о. міністра культури України

Галерея 14 Жовтня, 2023 270

Він побував у Львівський історичний музей, де оглянув виставковий проєкт “Автограф музею” та вручив подяки музейним працівникам музею

До Львова з робочим візитом завітав т.в.о. Міністра культури й інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Про це повідомила пресслужба ЛОВА, пише Четверта студія.

Він побував у Львівський історичний музей, де оглянув виставковий проєкт “Автограф музею” та вручив подяки музейним працівникам музею: Олені Роман, Марії Панчишин та Галині Скоропадові за вагомий внесок у розвиток музейної справи, високий професіоналізм та з нагоди 130-річчя від дня створення Львівського історичного музею.

Також Ростислав Карандєєв відвідав театралізовану екскурсію у Дім Франка – Franko House. Був зворушений побаченим і почутим та зробив кілька світлин на згадку разом із Франками.

Окрім того т.во. міністра взяв участь у відкритті малого камерного залу імені Мирослава Скорика у ліцеї імені Соломії Крушельницької.

«Слухаючи його незабутню мелодію не можна бути спокійним. Емоції нашаровуються одна за одною. Мабуть таким і повинен бути творчий спадок людини, яка була небайдужа до життя, творила його кожної своєї хвилини, кожної своєї думки. Кожна нота, яка сходила з його рук, складає сьогодні неоціненну музичну спадщину нашої країни. І великий обов’язок кожного з поціновувачів музики, патріотів України, продовжувати велику справу, яку розпочав маестро – нести українську музику світом, нести її для українських дітей, для тих, хто на її основі має набувати нових компетентностей, нових знань і врешті набувати свого внутрішнього національного усвідомлення причетності до великої культурної нації, якою сьогодні є ми – українці », – зазначив т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Коментарі

Позначки: