Борис Джонсон вшанував пам’ять захисників на Личаківському цвинтарі (ВІДЕО)

Галерея 10 Вересня, 2023 329

Борис Джонсон поклав квіти до могил військових на Личаківському кладовищі та запалив лампадки у пам’ять про мужніх воїнів. Також поважний гість відвідав Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні, де вшанував подвиг полеглих Героїв

Колишній прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон та представники обласної влади вшанував новітніх Героїв – українських воїнів, що поклали своє життя у боротьбі з російським агресором.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

Борис Джонсон поклав квіти до могил військових на Личаківському кладовищі та запалив лампадки у пам’ять про мужніх воїнів. Також поважний гість відвідав Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні, де вшанував подвиг полеглих Героїв.

Нагадаємо, колишній прем’єр-міністр Великобританії приїхав в Україну вчора, 8 вересня. Спершу він у Києві взяв участь у форумі Ялтинської європейської стратегії (YES) та зустрівся з Президентом України Володимиром Зеленським.

Додамо, Борис Джонсон завжди публічно підтримував Україну. Він є одним з найбільш принципових противників російського вторгнення. Вже 6 березня 2022 року тодішній прем’єр-міністр Великобританії заявив, що світові лідери повинні докласти всіх зусиль до гарантування, що жахливе вторгнення росії в Україну припиниться. «Путін повинен зазнати поразки, і його поразка у цьому акті агресії повинна бути видима», —  сказав тоді Борис Джонсон.

На посаді прем’єр-міністра він надавав нашій країні всебічну підтримку. Політик один із перших відвідав Україну у 2022 році. Борис Джонсон неодноразово наголошував на героїзмі українців і акцентував, що повільна реакція світу на анексію Криму 2014 року була величезною помилкою.

Також 3 травня 2022 року Борис Джонсон виступив онлайн у Верховній Раді, ставши першим світовим лідером, який звернувся у такому форматі до українських депутатів від початку повномасштабного російського вторгнення. Тоді у своїй промові він вкотре назвав напад росії злочином і зазначив, що Україна обов’язково переможе.

Коментарі

Позначки: ,