6 добровольчих формувань територіальних громад Дрогобицького району склали присягу

Галерея 08 Червня, 2022 43

У 5 територіальних громадах Дрогобицького району створено 6 добровольчих формувань територіальних громад.  Їх основне завдання – це оборона району та країни від ворожої агресії, сьогодні – російської.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу Дрогобицької РДА.

У п’ятницю, 3 червня, учасники добровольчих формувань територіальних громад склали присягу на вірність Україні та її народові. У їх рядах не лише чоловіки, а й жінки, які на рівні готові стати на захист країни.

Під час офіційної церемонії складання присяги присутніх привітали начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк та в.о. командира штабу батальйону територіальної оборони Дрогобицького району Андрій Лучків.

«Сьогодні 100 днів великої війни і горя українського народу через втрати людських життів, але водночас – це 100 днів мужності, відповідальності та великої перемоги. 100 днів, як наші мужні офіцери, солдати боронять рідну землю. Дякую вам за відповідальність та за ваше рішення захищати Україну. Бажаю, щоб Божа ласка була повсякчас з вами. Вітаю вас у лавах добровольчих формувань територіальних громад. Слава Україні!», – зазначив очільник області Максим Козицький.

Начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк наголосив, що Дрогобицький район перший в області, де добровольчі формування територіальних громад легалізовані, а їх бійці — прийняли присягу на вірність обороні нашого району та країни. Побажав незламності духу, Божої опіки і миру після перемоги, висловивши слова гордості за таких свідомих мешканців краю.

Зі словами благословення до добровольців звернувся Владика СДЄ УГКЦ Ярослав Приріз та окропив добровольців освяченою водою, яка захищатиме їх від усього злого.

Участь у заході також голови Тускавецької ТГ Андрій Кульчинський, Бориславської ТГ Ігор Яворський, Східницької ТГ Іван Піляк, Меденицької ТГ Михайло Живчин та керуючий справами виконкому Дрогобицької міської ради Володимир Коцюба.

Після прийняття присяги добровольцям вручили посвідчення учасників Добровольчих формувань територіальних громад (ДФТГ) та всі спільно виконали Державний Гімн України.Нагадаємо, що учасники добровольчих формувань не є складовою частиною Збройних сил України, однак кожен з них укладе письмову угоду з командиром свого добровольчого формування, який служить у штабі батальйону територіальної оборони ЗСУ. Відповідно до новоприйнятого Закону, після припинення воєнного стану в добровольці тероборони, утвореної територіальною громадою, отримають статус учасника бойових дій. Відтак їм надаватимуться передбачені пільги та компенсації.

Коментарі

Позначки: