Подробиці
У Львові у трамваї № 8 якась франца для розваги скористалась перцевим балончиком.
Про це повідомив Igor Monchuk, інформує Четверта студія.

“У трамваї хтось розпилив балончик, тому довелося терміново виходити на свіже повітря”, – йдеться у повідомленні.
Фото та відео Igor Monchuk
Коментарі
Більше новин читайте на телеграм-каналі Четвертої студії, а також у спільноті "Новини Львова"
Позначки: ЛКП «Львівелектротранс», трамвай







