На сьогодні Україною керують абсолютно не підготовлені, випадкові люди. Більшість із цих людей не розуміє, яка на їхні плечі покладена відповідальність.
Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка в інтерв’ю «Високому замку», пише Четверта студія.
«Відчуваю розчарування, коли дивлюся на монобільшість і розумію, що країною керують абсолютно не підготовлені, випадкові люди… Якщо з Опоплатформою все зрозуміло – це «п’ята колона» Москви і, йдучи у парламент, усвідомлював, що це відверті вороги, що їм треба буде протистояти, то про «слуг» на початках краще думав. Сказати, що «все погано», – нічого не сказати. Катастрофа! Більшість із цих людей не розуміє, де вони опинилися і яка на їхні плечі покладена відповідальність», – сказав Синютка.
Водночас, за словами депутата, є серед «слуг» люди, які точно знають, що роблять.
«Вони крутять недосвідченою монобільшістю як циган сонцем. Наприклад, переконали їх у тому, що відкриття ринку російської електроенергії – це благо для громадян України і що ціни для споживачів будуть нижчими. В результаті, по-перше, отримали торгівлю з агресором, яку нам закидають наші західні партнери. По-друге, зменшення потужностей генеруючих підприємств нашої країни, що тягне за собою скорочення робочих місць, зарплат, надходжень від податків. По-третє, отримали збагачення одного-двох олігархів, які «сядуть» на ці електричні потоки», – зазначив парламентар.
Синютка наголосив, що серед монобільшості в парламенті є ще одна категорія – українофоби, які нічим не відрізняються від депутатів Опоплатформи.
«Останнім часом вони почали нахабніти від безкарності, у них розправляються крила, вони перестали боятися, що люди їх візьмуть на вила», – зауважив депутат.
Синютка також відзначив, що «Слуги народу» вносять на розгляд парламенту законопроекти попереднього скликання, реєструючи їх під своїми прізвищами.
«Наші законопроекти не вносять на голосування. Ми вже змирилися з тим, що деякі наші проекти законів з попереднього скликання вносять до розгляду під іншими прізвищами, іншими назвами. По суті, їх крадуть. Наприклад, законопроект про запровадження нових військових звань сержантського і старшинського складу ЗСУ, що відповідає стандартам НАТО. Чи законопроект про визнання добровольців учасниками бойових дій. Тобто є низка проектів, які ухвалюють «слуги народу» як свої, хоча насправді поцуплені. Але ми не робимо з цього проблеми, бо розуміємо, що іншого варіанта прийняти цей закон немає», – додав депутат.