Залізничники зіграють у футбол із журналістами у Києві

Новини 09 листопада, 2018 235

9 листопада 2018 року о 15:00 год на столичному стадіоні «Локомотив» відбудеться благодійний футбольний матч «Кубок залізничника» між Збірною «Укрзалізниці» (ФК «Експрес») та «Збірною журналістів України».

Про це «Четвертій студії» повідомили у ІА «Центр новин».

Метою благодійного матчу є допомога дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму.
Організатори: Федерація футболу України, ПАТ «Укрзалізниця», Інформаційне агентство «Центр новин».
Партнери і спонсори матчу: ТОВ «АТЛАС ІНТЕРНЕШНЛ КОМПАНІ» та медична клініка «БОРИС».

Запрошуємо усіх вболівальників прийти на стадіон «Локомотив» (м. Київ, Стадіонний провулок, 10/2). Вхід вільний!
На матчі будуть присутні: керівництво ФФУ, ПАТ «Укрзалізниця» та КМУ.
Акредитація обов’язкова за телефоном: 093 129 71 40 або centernewsua@gmail.com

Довідка: за підтримки Федерації футболу України, ІА та ІА «Центр новин» утворилась нова футбольна команда «Збірна журналістів України». Команда журналістів бере участь в благодійних матчах під патронатом ФФУ, які покликані допомагати дітям-сиротам, інвалідам, дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму.

Результатом 1-го «Парламентського Кубку – 2016» стала побудова та облаштування кімнат корекційного центру «Прімавера» для дітей з обмеженими можливостями. Під час проведення 2-го «Парламентського Кубку – 2017» був побудований та відкритий дитячо-спортивний майданчик в смт. Комишувасі, Попаснянського р-ну, Луганської області (за 10 км від лінії фронту). За результатами третього «Парламентського кубку 2018» понад 50 дітей м.Краматорська отримали футбольну форму та екіпіровку. Результатами «Кубку Одеси – 2016, 2018» стала закупівля футбольної екіпіровки та спортивного спорядження дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму.

Коментарі

Позначки: , ,