Польська авіакомпанія скасує рейси з Бидгоща до Львова - Четверта студія

Польська авіакомпанія скасує рейси з Бидгоща до Львова

Новини 10 січня, 2019 321

Фото: "Укрінформ"

Авіакомпанія LOT призупинить до початку літнього сезону рейси з польського міста Бидгощ до Львова через сезонний спад активності.

Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на спеціалізований авіапортал Pasazer.

“Ми вирішили призупинити польоти за маршрутом Бидгощ – Львів з середини січня через менший інтерес пасажирів у цьому напрямку взимку. Цей напрямок буде знову доступний для наших пасажирів у наступному літньому сезоні, тобто з початку квітня до кінця вересня”, – заявив фахівець зі зв’язків з громадськістю у прес-службі польської авіакомпанії LOT Конрад Майшик.

“Ми відмовляємося від цього напрямку через недостатній попит з боку пасажирів. Останній рейс за цим маршрутом заплановано на 18 січня. Всім пасажирам, які купили квитки на рейси з Бидгоща до Києва та Львова на більш пізній період (після 15 та 18 січня відповідно), запропонують поїздку до Варшави через пункт призначення або повернення грошей за квиток”, – зазначив також Майшик.

Раніше польський перевізник тимчасово призупинив польоти з Шиман до Львова, підкресливши, що це сезонний напрямок, який буде відновлено з квітня.

Рейси з Бидгоща до Львова було запущено в серпні 2017 року, а рік по тому LOT також додала напрямок з Бидгоща до Києва.

 

Коментарі

Позначки: , ,