На Сході від кулі снайпера загинув боєць з Радехівщини - Четверта студія

На Сході від кулі снайпера загинув боєць з Радехівщини

Новини 01 травня, 2019 2

Ілюстрація: nvip.com.ua

На Сході, під час виконання бойового завдання, від кулі снайпера загинув боєць з Львівщини.

Як повідомила прес-служба 24 ОМБр імені короля Данила, загинув Володимир Анатолійович Куцик.

Анатолій Куцик/Фото: ФБ

Із великим сумом повідомляємо вас про важку втрату у Королівській бригаді. 30 квітня у районі населеного пункту Мар’їнка, Донецької області, внаслідок ураження ворожим снайпером, загинув наш побратим – Куцик Володимир, 1968 року народження, житель села Стоянів, Радехівського району, Львівської області.

Солдат Куцик Володимир Анатолійович знаходився на спостережному посту взводногоопорного пункту одного із підрозділів бригади та виконував бойове завдання.

Під час зміни Володимиром позиції бойовики відкрили вогонь із новітньої російської снайперської гвинтівки калібру 12,7 мм. Одна із куль поранила нашого захисника. Йому відразу було надано невідкладну медичну допомогу та розпочато евакуацію до лікарні. Але, на жаль, поранення виявилося несумісним із життям.

«Відповідальний, доброзичливий, щирий, завжди готовий прийти на допомогу і навчити. З повагою ставився до своїх командирів, не зважаючи на те, що був набагато старшим за них. Користувався повагою у колективі – таким Володимир Анатолійович залишиться у нашій пам`яті. Вічна пам’ять друже», – зазначається на сторінці 24 ОМБр імені короля Данила.

 

Коментарі

Позначки: , , , , ,