На Рівненщині жінка покусала співробітника військкомату, який намагався вручити повістку її сину - Четверта студія

На Рівненщині жінка покусала співробітника військкомату, який намагався вручити повістку її сину

Новини 08 травня, 2019 471

Ілюстративне фото

У Млинові Рівненській області 51-річна жінка вкусила 33-річного співробітника військового комісаріату під час вручення повістки її 21-річному сину.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції області.

Так, із заявою в поліцію звернувся співробітник військкомату, який розповів, що жінка нанесла йому тілесні ушкодження, вкусивши за палець руки, коли він мав намір вручити повістку її синові.

Слідчо-оперативна група встановила, що мати і син того дня йшли вулицею, коли недалеко від них зупинився легковий автомобіль. З салону в цивільному одязі вийшов співробітник військкомату і крикнув хлопцеві, щоб той зупинився, однак мати наказала синові бігти.

Тоді співробітник військкомату схопив його за рюкзак, а жінка в цей момент вкусила чоловіка за палець. Жінка пояснила поліцейським свій вчинок тим, що “відчула небезпеку”, оскільки не зрозуміла, що чоловік є співробітником військкомату.

Правоохоронці порушили кримінальну справу за попередньою кваліфікацією “умисні легкі тілесні ушкодження”. Слідчі дії тривають, зокрема, призначена судово-медична експертиза. За її результатами буде прийматися остаточне рішення.

За таке порушення передбачається штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до 200 годин, або виправні роботи на строк до одного року.

Коментарі

Позначки: ,