На Львівщині відбудеться свято сім’ї - Четверта студія

На Львівщині відбудеться свято сім’ї

Новини 23 травня, 2019 256
На Львівщині відбудеться свято сім’ї

На Львівщині відбудеться свято сім’ї

26 травня у Львові пройде вже четверте свято сім’ї під гаслом “Буде родина-буде Україна!” в межах відзначення Міжнародного дня сім’ї.

Про це повідомили сьогодні під час брифінгу.

“Мета заходу – пропагувати українські, традиційні, християнські сімейні цінності та популяризувати здоровий спосіб життя через духовні відносини, сімейні спортивні змагання, творчі дитячі виступи. Це свято об’єднало різні організацій та більше двадцяти партнерів”, – наголосив начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

О 14.00 год організатори запрошують на віче-молитву біля пам’ятника Тараса Шевченка та святкову ходу від пам’ятника Кобзарю до площі біля пам’ятника Івану Франку.
Опісля відбудеться концерт за участю родинних і дитячих колективів, а також відомих виконавців.

У програмі свята: святкова молитва, цікаві дитячі забави, спортивні показові змагання, різноманітні майстер-класи, ярмарок.

“Цього року у межах фестивалю ми за презентуємо наш фотопроект “Чорнобривці. Уквітчані долею”. Цей проект про успішних львівських родин, які виховують прийомних дітей, дітей з особливими потребами, а також про жінок у цих родинах, що мають звання “Мати-героїня”. Потрібно під час реформи деінституціалізації показати наскільки важливо кожній дитині мати сім’ю та затишний дім”,- зазначила голова ГО “На крилах ангелів” Галина Царьова.

Захід організовують ГО «Українська молодь – Христові», ХЄЦ «Гефсиманія» за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, СПГО«Майбутні батьки України», Центру творчості дітей та юнацтва Галичини.

Довідково:

Міжнародний день сім’ї (International Day of Families), що відзначається щорічно 15 травня, заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. Встановлення цього дня ставить на меті звернути увагу громадськості країн на численні проблеми сім’ї. На думку Генерального секретаря ООН, коли зневажаються основні права однієї сім’ї – єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою. Будучи одним з основних інститутів суспільства, першою сходинкою соціалізації людини, сім’я розвивається та видозмінюється разом із навколишнім світом, по- своєму реагуючи на вимоги часу, відповідаючи на громадські потреби і сама формуючи їх.

Коментарі

Позначки: ,