Мальський нарешті ознайомився з роботою профільних департаментів облдержадміністрації - Четверта студія

Мальський нарешті ознайомився з роботою профільних департаментів облдержадміністрації

Новини 22 липня, 2019 273
Маркіян Мальський. Фото прес-служба ЛОДА

Маркіян Мальський. Фото прес-служба ЛОДА

Голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський зустрівся з колективами департаментів та управлінь облдержадміністрації. Про це сьогодні, 22 липня, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Під час зустрічей очільник області ознайомився зі всіма основними напрямами роботи структурних підрозділів, діяльністю установ, впровадженими та діючими програмами на Львівщині.

«Основна ваша ціль на посаді – запам’ятатись як ефективний керівник, який розвинув очолювану галузь на Львівщині. Водночас, раджу дбати про інституційну пам’ять, щоби передати напрацювання та досвід майбутнім поколінням», – наголосив Маркіян Мальський.

Також голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський поспілкувався з працівниками відомств щодо проблемних питань та запропонував шляхи вирішення.

Нагадаємо, у Львівській обласній державній адміністрації діє 21 структурний підрозділ. Зокрема, департамент фінансів, агропромислового розвитку, економічної політики, соціального захисту населення, міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, внутрішньої та інформаційної політики, охорони здоров’я, екології та природних ресурсів, архітектури та розвитку містобудування, освіти і науки, департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, управління господарсько-технічного забезпечення, департамент з питань цивільного захисту, управління туризму та курортів, департамент з питань культури, національностей та релігій, управління фізичної культури та спорту, департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, управління капітального будівництва, департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження, служба у справах дітей та державний архів Львівської області.

Маркіян Мальський. Фото прес-служба ЛОДА

Маркіян Мальський. Фото прес-служба ЛОДА

Нагадаємо, Зеленський представив Мальського 6 липня.

Коментарі

Позначки: ,