Гідравлічні випрбування у Львові завершуються: без теплої води досі 32 будинки

Новини 21 травня, 2018 657

ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновлює подачу гарячої води після гідравлічних випробувань. Станом сьогодні на ранок гарячу воду отримують 1076 споживачів підприємства. Без гарячої води 32 будинки: 20 будинків у Сихівському РТМ і 12 будинків у Франківському РТМ.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом сьогодні на ранок гарячу воду отримує 1076 споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго»: весь Галицький район — це 11 споживачів; весь Личаківський район — 113 будинків, весь Шевченківський район — 267 споживачів; 11 будинків у м. Винники; 263 споживачі у Франківському районі та 416 споживачів у Сихівському районі. Без гарячої води 32 будинки: 20 будинків у Сихівському РТМ і 12 будинків у Франківському РТМ.

«Наші ремонтні бригади продовжують працювати над відновленням подачі гарячої води до 31 будинку. В найближчий час буде гарячу воду буде подано до цих будинків. Натомість до будинку на вул. Володимира Великого, 51, де є порив у внутрішньо будинковій системі, який ліквідовує балансоутримувач будинку, подачу гарячої води буде відновлено після ліквідації пориву всередині будинку», — розповів Степан Пакіж, директор ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Нагадаємо, з 23 квітня розпочалися гідравлічні випробування теплових мереж, які знаходяться на балансі ЛМКП «Львівтеплоенерго», а з 10 травня гідравлічні випробування відбуваються на теплових мережах ЛКП «Залізничнетеплоенерго».

Гідравлічні випробовування проводяться щорічно після завершення опалювального сезону, згідно з пунктами «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж», затверджених Наказом Міністерства палива та енергетики України № 71 від 14.02.2007р, та пунктом VI «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду» затверджених Наказом Міністерства палива та енергетики України N 620/378 від 10.12.2008. Під час гідравлічних випробувань тепловики Львова перевіряють технічний стан 470 км трубопроводів теплових мереж — це 293 км теплових мереж (з них 164 км магістральні мережі), які є на балансі ЛМКП «Львівтеплоенерго» та 179 км тепломереж, які є на балансі ЛКП «Залізничнетеплоенерго». Також під час гідравлічних випробувань проводиться ремонт основного і допоміжного обладнання на найбільших об’єктах теплопостачання міста — ТЕЦ-1 і ТЦ «Північна». Ці роботи можна виконати лише при повній зупинці роботи ТЕЦ, тобто в час «нульової зупинки», яка відбувається саме під час гідравлічних випробувань. Тому на час гідравліки зупиняється подача гарячої води.

Коментарі

Позначки: , ,