Як у Львові на заповідній території знищили більше сотні дерев. Фото: Олена Костюк.
У Львові на заповідній території знищили більше сотні дерев.
Про це пише “Четверта студія” з посиланням на допис у спільноті “Гаряча лінія міста Львова” Олени Костюк.
“Прошу владу міста і адміністрацію Регіонального парку Знесіння звернути увагу на знищення більше сотні дерев на території заповідної зони і дати відповідь чи це їх недогляд, чи якісь псевдодії по окультуренню паркової зони. Чи вже землю продано під якесь будівництво і нищаться дерева, поки людям заборонено гуляти в парках і лісах під час карантину?”, – йдеться у скарзі.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону