Як Львів потопає у чергах на громадський транспорт. Фото: За якісний транспорт.
У Львові близько сотні людей вишикувались у чергу до громадського транспорту.
Про це пише “Четверта студія” з посиланням на ГО “За якісний транспорт”.
“Поки чиновники звітують, що все добре із громадським транспортом, і що виділили 24 мільйонів гривень комунальним перевізникам для компенсації збитків, завданих пандемією covid-19, сьогодні люди годину стояли, щоб вибратись із вулиці Величковського (Рясне – 2). А тим часом близько сотні автобусів марок Електрон і МАЗ стояли на території ЛКП-1
(Черга на 47а, аналогічна черзі на 49)”, – йдеться у дописі.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною