Сесія Львівської обласної ради. Фото - прес-служба ЛОР
Традиційно депутати Львівської обласної ради розпочали сесійне засідання з хвилини мовчання за загиблими Героями на сході України.
Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради, пише Четверта студія.
«За час, що минув з попередньої сесії, Львівщина, на жаль, знов зазнала гірких втрат у зоні проведення ООС. Загинули солдати Альошин Андрій Олександрович (мешканець смт. Славське) і Супріган Андрій Валерійович (мешканець м. Львів).
Вічна пам’ять всім Героям, загиблим в російсько-українській війні!», – сказав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.
Опісля з молитовним словом до депутатів звернувся капелан отець Андрій.
Як відомо, сьогодні, 19 травня, відбувається XXVІ чергова сесія Львівської обласної ради.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною