Випускник зі Львова склав НМТ на максимальні 800 балів
Випускник ліцею «Гроно» Львівської міської ради Юрій Гащук продемонстрував один із найкращих результатів цьогорічної вступної кампанії.
Про це пише Четверта студія з посиланням на ЛМР.
Хлопець склав Національний мультипредметний тест на максимальні 800 балів.
Юнак отримав максимальні бали одразу з чотирьох предметів — математики, української мови, хімії та історії України.
Нагадаємо, місто щороку підтримує випускників, які демонструють високі результати на НМТ. Іх відзначають міськими нагородами та грошовими преміями.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону