Освітлення вулиць та електропостачання відновлюють у деокупованих містах та селах на Київщині. Фото: Кирило Тимошенко
Офіс президента спільно з обленерго, мерами міст, представниками обласних військових адміністрацій, Укренерго та Міненерго працює над вдосконаленням графіка відключення електроенергії.
“Такий графік має стати для споживачів зрозумілішим, головне створювати якомога менше дискомфорту, наскільки це можливо в сьогоднішніх обставинах. Особливо враховуємо потреби підприємств критичної інфраструктури та оборони”, – написав у Telegram заступник керівника ОП Кирило Тимошенко.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону