В тимчасово окупованому Маріуполі люди досі живуть у наметах
«Їхні будинки росіяни розбомбили, а нове житло не надали. Намети розташовані біля кінотеатру «Савона», де жителі міста ховалися під час обстрілів росіян. Маріупольці досі продовжують готувати їжу на багатті, а сплять у підвалах кінотеатру», – повідомляє Маріупольська міська рада.
Міськрада опублікувала відповідні фотографії з сьогоднішнього Маріуполя та навела приклад того, що кажуть там місцеві мешканці: «Всі обіцяють допомогти. Але коли ключі від нових будинків роздавали, чомусь жодному з тих, хто тут з нами мешкає, не дали. Всі ці красиві будинки – вони не для тих, хто втратив житло. Вони для своїх, наближених».
«рускій мір» він такий
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону