Росіяни ударили по двох районах – Нікопольському та Синельниківському. Нікопольський накрили “Градами” та важкою артилерією п’ять разів.
Про це пише Четверта студія з посиланням на ОВА.
Найбільше дісталося Нікополю. Туди прилетіли понад 30 російських снарядів. Людей не зачепило.
У місті понівечені приватні будинки, господарські споруди, кафе та готель. Понад 1 000 сімей лишилися без світла. Енергетики уже лагодять лінії.
У Марганецькій та Червоногригорівській громадах теж минулося без постраждалих. У Великомихайлівській громаді Синельниківського району люди цілі. Масштаби руйнацій з’ясовуються.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону