11 автобусів від Риги вийдуть на маршрути Києва 1 жовтня
1 жовтня на маршрути Києва вийдуть 11 автобусів, які українська столиця отримала від Риги.
Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у Telegram, пише Четверта студія.
“1 жовтня на маршрути міста, після всіх необхідних процедур оформлення, вийдуть 11 автобусів, які Київ отримав від Риги у якості допомоги”, – повідомив Кличко.
За словами мера, 6 автобусів курсуватимуть на новоствореному маршруті № 44 з Троєщини до метро “Лівобережна”.
Інші 5 ризьких автобусів додадуть до рухомого складу трьох міських маршрутів.
Кличко також зазначив, що 17 автобусів, які столиця отримала від німецьких партнерів, вийдуть на маршрути через два тижні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону