Василь Кметь очолив Централізовану бібіліотечну систему для дітей Львова

Новини 01 Серпня, 2022 138

Василь Кметь очолив Централізовану бібіліотечну систему для дітей Львова

Василь Кметь – історик-медієвіст, архівіст, кандидат історичних наук, педагог,  знавець книг та бібліотечної справи, автор понад 100 наукових статей, амбасадор українських бібліотек за кордоном

Новим керівником Централізованої бібіліотечної системи для дітей Львова призначили Василя Кметя. Сьогодні його директорам дитячих бібліотек міста представив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР. 

«Наша бібліотечна система для дітей є однією з найбільш розгалужених в Україні. Ми оновлюємо бібліотечні простори по всьому місту, активно розвиваємо цей напрямом впродовж багатьох років. Василь Федорович раніше очолював Наукову бібліотеку Львівського національного університету імені Івана Франка. Він чудовий менеджер у цій сфері, розуміє всі техлогії розвитку бібліотек, то ж дуже раді, що маємо можливість долучити його до роботи з міськими установами», – наголошує Андрій Москаленко.

Довідка

Василь Кметь – історик-медієвіст, архівіст, кандидат історичних наук, педагог,  знавець книг та бібліотечної справи, автор понад 100 наукових статей, амбасадор українських бібліотек за кордоном.

Працював на посаді архівіста відділу давніх актів Центрального державного історичного архіву України у Львові, був викладачем історії Львівської духовної академії і семінарії УПЦ КП, асистентом кафедри давньої історії України та спеціальних історичних дисциплін, з 2001 – доцент цієї ж кафедри (з 2005 – кафедри давньої історії України та архівознавства).

З 2007 був директором Наукової бібліотеки Львівського університету. Ініціатор секції «Історія» при «Форумі видавців», співорганізатор Львівського бібліотечного форуму.

Спільно з Дитячим форумом створив проєкт відзначення конкурсу дитячого читання  «Найкращий читач України».

З 2018 року – президент «Альянс Франсез». Член журі Премії Львова – міста літератури ЮНЕСКО.

Коментарі

Позначки: