Фото: "Винниківський вісник"
У місті Винники на кількох локаціях розмістили столики та намети, в яких активісти збирають підписи проти будівництва заводу гарячого цинкування поблизу міста.
Про це повідомляє «Винниківський вісник».
Як зазначається, намети є у центрі Винник (зупинка біля «Матвола»), на зупинці біля «Гетьмана», кінцевій зупинці маршрутки № 40 на вул. Кільцевій.
«Мешканці охоче підходять до столиків і вносять себе у списки проти скандального будівництва», – йдеться у повідомленні.
Фото: “Винниківський вісник”
Як повідомлялося, громада Винник категорично проти будівництва заводу гарячого цинкування.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону