За словами Пікор, у зв’язку з тим, що зараз усі з району Підкарпаття їдуть в одне місце, у середньому час очікування на в’їзд та виїзд складає понад 30 годин. Однак жодних змін, як сказала вона, щодо кількості вантажних транспортних засобів, не зареєстровано.
Серед осіб, котрі виїхали з Польщі пунктом пропуску у Корчовій, поверталися також мандрівники, котрі не мали власних транспортних засобів. У суботу були здійснені 33 автобусні рейси, котрі перевезли 820 осіб.
Нагадаємо, понад тиждень тому у неділю введено обмеження на в’їзд іноземців до Польщі. В’їхати можуть тільки іноземці, котрі є подружжям або дітьми громадян Республіки Польща, або залишаються під постійною опікою громадян Польщі, іноземці з картою поляка, дипломати та їхні родини, іноземці з дозволом на постійне або тимчасове перебування, або ті, хто має право працювати у Польщі, а також інші особи після згоди головного коменданта Прикордонної служби.
Поляки, котрі повертаються до Польщі, повинні пройти 14-денний карантин. Винятком є особи з прикордонних районів, котрі живуть у Польщі, але працюють у сусідній країні та водії колісного транспорту, наприклад автобусів та мікроавтобусів. Цих осіб не відправляють на карантин.
Нагадаємо, наразі за неофіційною інформацією, заборону на в’їзд для іноземців буде чинною у Польщі щонайменше до середини квітня.
Від минулого понеділка обмеження у прикордонному русі для іноземців ввела також Україна. До 3 квітня 2020 року діє заборону на в’їзд в Україну для негромадян країни.
Нагадаємо, нині на польсько-українському кордоні працюють тільки три автомобільні пункти пропуску: «Дорогуськ-Ягодин», «Гребенне-Рава-Руська» (Люблінське воєводство) та «Корчова-Краківець» (Підкарпатське воєводство).