У Львові на трьох маршрутках з наступного тижня запрацює безготівкова оплата проїзду
У Львові водії маршруток забувають видавати квитки пасажирам.
Про це пише Четверта студія з посиланням на Гарячу лінію міста Львова.
«26 січня, у п’ятницю о 9.00 сіла в маршрутний автобус № 51 на вулиці Симона Петлюри. Мій леокарт на рахунку мав заборгованість 2 гривні тому я оплатила водію 20 гривень готівкою.
Гроші він поклав до так званої каси і став рушати з місця. Розрахункового чека я так і не отримала від водія.
Я так розумію, що цей водій не лише зі мною так вчинив. Мабуть, це постійна практика покласти в кишеню готівкову виручку.
Прошу провести з водієм виховну роботу і пояснити йому що чеки потрібно видавати не на вимогу пасажира а апріорі.
Номерний знак маршрутки ВС2372АА», – йдеться у повідомленні.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною