У Львові велопатрульні вчетверте відкрили робочий сезон. Правоохоронці слідкують за порядком на центральних вулицях, у парках та скверах.
Про особливості роботи на велосипедах Суспільному розповіли львівські патрульні, пише Четверта студія.
Поліцейський Назарій Прінь каже, що вирішив працювати у складі велопатруля тому, що це поєднує роботу та хобі.
“Я займаюся екстремальним велоспортом, тому для мене велосипед – один із способів життя у вихідних день. Я це дуже люблю. І виходить так, що я люблю свою службу, віддаю їй багато свого часу, навіть здоров’я і поєднання із велосипедом – приємний бонус”, — каже Назарій Прінь.
Робочий день у велопатрульного стартує із 11 години дня та триває до 8 вечора. Разом із напарником патрульний на велосипеді пильнує за порядком у парках, центрі міста та культурних зонах.
“Патрулюємо центральну частину міста та прилеглі парки. Так виходить, що парк Високий замок – це одна межа нашого району патрулювання, парк Костюшки – це друга межа. До центру належать різні сквери, які знаходяться в центральній частині міста. Не забуваємо ми й про Парк культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького, Стрийський парк та прилеглі до них території”, — додає Назарій Прінь.
Вадим Данилюк працює у складі велопатруля другий рік поспіль. На чергування чоловік виїжджає зі спеціальним спорядженням.
“Велопатрульний, виїжджаючи на зміну, має з собою особисте спорядження — то зброя, спецзасоби, рація, камера, нагрудний відеореєстратор. Також з собою в сумці є службовий планшет, на який ми отримуємо виклики”, — каже Вадим Данилюк.
Такий спосіб пересування дозволяє патрульним значно швидше доїжджати на виклик.
“Це і корисно для здоров’я, і з боку покладених завдань в нас теж є мобільність, враховуючи те, що в центральній частині міста парки є недоступні для швидкого проїзду автомобілями. А так ми добираємося досить швидко, щоб прибути на місце, на допомогу”, — додає Вадим Данилюк.
Від сьогодні на лінію щодня виїжджатиме 6 патрульних у складі 3 велоекіпажів.
Коментарі
Позначки: велопатрульні, Львів