У Львові у неділю водії маршруток ігнорують пасажирів.
Про це пише Четверта студія з посиланням на Гарячу лінію міста Львова.
Що це за свавілля? Чому водій автобуса ВС6420ІВ на маршруті 51не зупиняється на зупинках?
Неділя, 26 листопада, 16:10. Зупинка Центр зайнятості, під Сільпо.
Люди стоять, мерзнуть, чекають на маршрутку, а водій ігнорує зупинку, перелаштовується в лівий ряд і тупо обїжджає зупинку, не реагуючи на голосуючих пасажирів!
Навігатор показує, що зупиняється вже аж на наступній. Що це за хамство і знущання? Карати штрафами таких треба, може рівень хамства на дорозі трохи спаде, – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону