На Львівщині побудують нову євроколію
Шлях модернізують на дільниці від Мостиськ до Львова. Його ширина становитиме 1435 мм.
Про це пише Четверта студія з посиланням на пресслужбу ЛОДА.
Євроколію збудують у межах співпраці Укрзалізниці та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Вона слугуватиме для розвитку вантажних і пасажирських перевезень у напрямку ЄС. Агенство також сприятиме подальшій інтеграції української залізниці до системи TEN-T.
Надаємо: у 2022 році USAID надало Урядові України допомогу вартістю понад 21,7 млрд доларів США. Ці кошти спрямовані на розвиток економіки, демократії та врядування, програм у сфері охорони здоров’я, а також надання українцям гуманітарної допомоги.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону