У Львові керівники комунальних підприємств з Нового року працюють незаконно.
Про це пише Четверта студія з посиланням на телеграм-канал «Новини Львівщини».
Як стало відомо, станом на сьогодні, 3 січня, жоден керівник ЛКП не має підписаного або продовженого контракту про роботу. Як вони ж можуть працювати на своїх посадах.
Щоправда, є і виключення: один керівник таки має підписаний контракт до кінця каденції чинного міського голови Андрія Садового. Йдеться про керівника “Львівводоканалу”.
«А усі решта? Садовий порушує закон у Львові? Та не може ж бути!», – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону