Кількість постраждалих у Києві внаслідок сьогоднішньої атаки ворога продовжує збільшуватися.
Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, пише Четверта студія.
Наразі постраждали 96 людей, серед них – троє дітей. 52 поранених госпіталізували. Іншим – надали допомогу на місці. Підтверджена загибель двох дорослих в лікарні Охматдит. Одна з них – молода лікарка медзакладу.
У лікарні Охматдит наразі 16 постраждалих. Семеро з них – діти. 15 постраждалих госпіталізували.
Двоє постраждалих з інших районів померли в лікарні.
Також попередньо, 7 людей загинули в Дніпровському районі внаслідок падіння уламків на медичний центр. Там також є постраждалі. Пошкоджена будівля медзакладу. Екстрені служби працюють на місці.
Попередньо, 7 загиблих і в бізнес-центрі в Солом’янському районі. Скрізь працюють екстрені служби. Інформація уточнюється і оновлюється.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону