Міська влада оголошує 9 липня Днем жалоби в столиці у звʼязку з терористичною атакою росії на цивільні обʼєкти Києва.
Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, пише Четверта студія.
У цей день будуть приспущені прапори на всіх комунальних будівлях міста. Також рекомендовано приспустити державні прапори на будівлях державної та приватної форм власності.
9 липня в місті заборонені будь-які розважальні заходи.
Звертаємося до телеканалів та радіостанцій внести відповідні зміни до сітки мовлення.
Розбір завалів у столиці триває. Попередньо в Києві загинули 20 людей. Майже 100 постраждали.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону