Фото: "УП"
У Києві другий день поспіль фіксують скорочення кількості нових випадків COVID-19, за добу заразилися 30 осіб, хоча вчора повідомлялося про 59.
Про це повідомив на брифінгу мер міста Віталій Кличко, передає кореспондент РБК-Україна.
Разом з тим, він повідомив, що за минулу добу померли ще двоє людей. А також 31 людина одужала від коронавірусу.
Всього в столиці 1960 заражених коронавірусом.
Проте, не дивлячись на зменшення кількості нових випадку в місті, Київ залишається містом, який входить в список найбільш заражених в Україні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону