Ілюстрація / REUTERS
Командувач Національної гвардії України Микола Балан одужав від коронавірусу COVID-19 і приступив до виконання своїх обов’язків.
Про це повідомили в прес-службі Міністерства внутрішніх справ.
Повідомляється, що повторні і контрольні тести показали негативний результат на наявність вірусу.
“З сьогоднішнього дня генерал-лейтенант Микола Балан вже приступив до виконання своїх обов’язків”, – повідомили в МВС.
За станом на 9:00 13 травня в Національній гвардії зафіксовано 28 випадків COVID-19, на лікуванні перебувають 19 військовослужбовців, одужали 9, на самоізоляції перебувають 147. Летальних випадків немає.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону