Фото з відкритих джерел
У КМДА запевняють, що температура в оселях киян буде такою ж, як і в минулі зими
«Система централізованого теплопостачання міста спроєктована і сконструйована так, що менше певних показників давати не може. Думаю, температура буде десь 18 градусів”, – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв в інтерв’ю Економічні правді.
Наразі при запуску тепла йде встановлення параметрів. Відповідно тепло подається в холодні будинки, і у так званому зворотному трубопроводі температура набагато нижча за нормативну. Усе стабілізується десь через два тижні, не раніше.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону