Збройні Сили України вже за кілометр від Херсона
Окремі підрозділи російських окупаційних військ продовжують залишати тимчасово окуповану територію Херсонської області.
Про це пише Четверта студія з посиланням на Генштаб.
При цьому, почастішали випадки мародерства та грабежів місцевих жителів.
За наявною інформацією, противник повністю залишив населені пункти Чарівне та Чкалове, а з Берислава евакуйовано офіцерів та медперсонал, повідомили у вечірньому зведенні Генштабу.
Збільшилася кількість випадків мародерства та протиправних дій в місті Херсон. Окупанти вилучають у місцевого населення автомобілі та намагаються залишити місто за допомогою паромної переправи в районі Антонівського мосту.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону