Софія Федина. Фото: Прямий.
Народний депутат від “Європейської Солідарності” Софія Федини закликала негайно відправити голову Офісу Зеленського Андрія Богдана на карантин.
Про це Федина написала у Фейсбуці, пише Четверта студія.
“Голова ОП А.Богдан був в Китаї. Треба його негайно на карантин. І всіх тих, хто з ним спілкувався”, – написала нардеп.
Андрій Богдан, фото: 4studio
Нагадаємо, як повідомлялось, глава ОП Андрій Богдан відпочивав у Китаї.
водолази Львівської центральної рятувально-водолазної служби виявили тіло дитини приблизно за 10 м від берега
Комплексний рейтинг враховує різні напрями розвитку громад. Один із ключових показників – цифровізація
Через тривалий антициклон та гарячі повітряні маси з Європи стовпчики термометрів вдень піднімуться до 35–38°