Софія Федина. Фото: Прямий.
Народний депутат від “Європейської Солідарності” Софія Федини закликала негайно відправити голову Офісу Зеленського Андрія Богдана на карантин.
Про це Федина написала у Фейсбуці, пише Четверта студія.
“Голова ОП А.Богдан був в Китаї. Треба його негайно на карантин. І всіх тих, хто з ним спілкувався”, – написала нардеп.
Андрій Богдан, фото: 4studio
Нагадаємо, як повідомлялось, глава ОП Андрій Богдан відпочивав у Китаї.
Революція Гідності остаточно закріпила наш цивілізаційний вибір — армія, мова, віра, Європейський Союз і НАТО
Світла пам’ять Ігорю Мироновичу. Вічна шана людині, яка вистояла і не зрадила Україну", - йдеться…