Міський голова Бродів Анатолій Белей відзвітував перед громадою
Міський голова Бродів Анатолій Белей відзвітував перед громадою про річну роботу.
Офіційна доповідь була проілюстрована – так, що усі могли побачити наочно, що і де робилось у місті торік.
Допомагали детальніше розкрити особливості проблемної роботи керівники комунальних служб.
Бродівчани отримали відповіді на власні питання.
Та чи задоволені? І загалом, які думки щодо звіту мера і його роботи – детальніше у відео ТРК “Броди”
У червні 2022 року під час боїв поблизу Новоіванівки на Луганщині він потрапив у ворожу…
За минулу добу на Львівщині сталося пʼять ДТП за участю двоколісних – правоохоронці встановлюють обставини…