Новини

Міський голова Бродів Анатолій Белей відзвітував перед громадою

Міський голова Бродів Анатолій Белей відзвітував перед громадою про річну роботу.

Офіційна доповідь була проілюстрована – так, що усі могли побачити наочно, що і де робилось у місті торік.

Допомагали детальніше розкрити особливості проблемної роботи керівники комунальних служб.

Бродівчани отримали відповіді на власні питання.

Та чи задоволені? І загалом, які думки щодо звіту мера і його роботи – детальніше у відео ТРК “Броди”

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

З полону повернувся захисник із Шептицького (ФОТО)

У червні 2022 року під час боїв поблизу Новоіванівки на Луганщині він потрапив у ворожу…

57 хв. тому

На Львівщині сталося пʼять ДТП за участю двоколісних

За минулу добу на Львівщині сталося пʼять ДТП за участю двоколісних – правоохоронці встановлюють обставини…

2 години тому