У Львівській міській раді відбулося урочисте засідання за участю депутатів 1-го демократичного скликання, фото ЛМР
Мер Львова Андрій Садовий підтримав запровадження режиму надзвичайного стану.
Як пише Четверта студія, про це Садовий повідомив у Фейсбуці.
“Вже незабаром в Україні та Львівській області зокрема буде запроваджено режим надзвичайного стану.
Таке рішення виправдане і потрібне, адже в перш за все йдеться про посилення заходів безпеки для населення. Активні воєнні дії відбуваються на наших східних кордонах.
Але маємо бути зібраними та уважними, щоб забезпечити надійний тил для українських військових.
🔹для координації наших дій утворено оперативний обласний штаб;
🔹 всім громадянам потрібно завжди мати при собі паспорт або інший документ, який засвідчує особу;
🔹в’їзд/виїзд на територію міста та області буде контролюватись у посиленому режимі;
🔹будь-який автомобіль можуть зупинити для перевірки документів та вмісту;
🔹заборонено проводити масові заходи.
Всі ці обмеження запроваджуються виключно для забезпечення високого рівня безпеки для мешканців.
Бережіть себе, будьте пильними і підтримуйте ЗСУ”, – йдеться у повідомленні Садового.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…