Перший заступник Садового подав у відставку. Фото: Геннадій Васьків
Перший заступник міського голови Львова Геннадій Васьків подав у відставку.
Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, пише “Четверт студія”.
Васьків попросив Андрія Садового не подавати свою кандидатуру на наступну каденцію.
“4-річний марафон на посаді першого заступника міського голови підходить до кінця. За цей час з колегами вдалось розпочати та реалізувати для міста багато класних проектів, про які незабаром розповім більше… Готовий й надалі бути залученим у процеси, але на інших засадах”, – написав Геннадій Васьків.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону