16 лютого відбудеться чергова сесія Львівської обласної ради.
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, пише “Четверта студія”.
За її словами, таке рішення прийняли на засіданні Президії обласної ради.
“На сесії плануємо розглянути 25 обласних програм. Протягом останнього місяця в профільних комісіях тривала кропітка робота над їх доопрацюванням і я дякую усім депутатам за активну роботу. Також на розгляд депутатів, під час сесії, буде винесено ряд важливих звернень, а обласна адміністрація доповість про епідситуацію з пандемією коронавірусу в області”, – розповіла Ірина Гримак.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону