Фото: ФБ/Роман Верхоляк
Надійшла інформація із надійних джерел, що нове керівництво ГУНП у Львівській обл., почало масово “торгувати посадами”. На даний час під прицілом усі начальники відділів поліції Львівщини.
Як пише «Четверта студія», про це повідомив на своїй сторінці у ФБ Роман Верхоляк.
Скриншот ФБ
«Ну що ж друзі, от і дореформувались. Сьогодні до мене надійшла інформація із надійних джерел, що нове керівництво ГУНП у Львівській обл., почало масово “торгувати посадами”. На даний час під прицілом усі начальники відділів поліції Львівщини. В основному кандидати із Хмельницької області. Яких спочатку призначають на заступників а потім мають ставити керівниками , ця ж ситуація і стосуватиметься усього керівного складу ГУНП. Гадаю, що ще трохи і новий майдан розпочнуть працівники поліції Львівської області», – зазначається у дописі Романа Верхоляка.
Скриншот ФБ/”Варта-1!”
Скриншот ФБ
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону