Львівська обласна інфекційна лікарня Фото: ФБ/Roman Baluk
У Яворівському районі COVID-19 підтвердили ще у 8 пацієнтів. Загалом у районі – 45 хворих.
Про це пише “Четверта студія” з посиланням на Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України.
Госпіталізовано за попередню добу в заклади охорони здоров’я 31 особа, на амбулаторне лікування скеровані 204 особи. На стаціонарному лікуванні перебувають 314 осіб, в реанімаційному відділенні – 23 осіб, на ШВЛ – 3 осіб.
За попередню добу захворювання реєструвалися у жителів м. Львова-19, Яворівського району-8, Пустомитівського району-2, Жовківського-4, Турківського-1, Городоцького-1, Мостиського-1, Кам`янка-Бузького-1, Буського-1.
Зареєстровані 23 летальних випадки (м. Львів-14, Жовківський-2, Яворівський-3, Миколаївський, Мостиський, Стрийський райони, м.Червоноград), у т.ч. 1 за попередню добу.
Нагадаємо, летальний випадок реєструвався у жительки Новояворівська.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною