Новини

На Львівщині з підозрою на коронавірусну інфекцію з’явилось ще 11 пацієнтів

У Львівській області з підозрою на коронавірусну інфекцію з’явилось ще 11 пацієнтів.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко, пише у Фейсбуці Ігор Зінкевич.

Пацієнти з міста Львова, Турківського та Сколівського районів.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 44 особи.

На самоізоляції знаходяться 18 осіб. За увесь час виписано – 11 пацієнтів.

Стан усіх хворих -середньої важкості або близький до задовільного.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID – 19 звернулося 73 особи.

За результатами тестів у 6 осіб – грип. Ще 4 результати тестів – від’ємні. За увесь час в сумі у 10 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 62 особи. У одного пацієнта – позитивний результат тесту на коронавірус. Очікуються результати контрольного тесту.

Коментарі

Кенцало Юра

Share
Published by
Кенцало Юра

Recent Posts

На Львівщині судитимуть посадовицю через збитки на майже 1,4 млн грн

Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною

4 години тому

У Львові вчена рада університету обрала завідувачів 45 кафедр

Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії

4 години тому

На Львівщині у чоловіка після мобілізації виявили пухлину

чому його не звільнили від служби

5 години тому

Мешканця Рівненщини ув’язнили за крадіжку 15 піц із популярної мережі у Львові

Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…

2 дні тому