Коронавірус. Фото: відкриті джерела.
Сімох українців, які повернулися з Польщі, ушпиталили з підозрою на коронавірус до обласної інфекційної лікарні Львова.
Про це йдеться у сюжеті програми “Репортер”, пише “Четверта студія” з посиланням на “Прямий”.
З Польщі за добу, 20 березня, евакуювали понад три тисячі українців. Їх везли п’ятьма спецпотягами “Перемишль-Київ”. На станції Львів зійшли 660 пасажирів, усіх людей ретельно оглянули та перевірили температуру. Сімох доправили до лікарні, а решта підписали письмову згоду на домашній двотижневий карантин, за порушення якого їм загрожує кримінальна відповідальність.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…