Ілюстрація з відкритих джерел
У Новому Роздолі мешканцям вимкнули світло.
Про це пише “Четверта студія” посилаючись на допис у Фейсбуці Анатолія Шалаєва.
Половина Нового Роздолу без світла. Окрім відсутності тепла в домівках нового мікрорайону (БАМу) ще зникло електропостачання. Люди не знають, що робити, куди дзвонити – мешканців скеровують до Нафтогазу і… кажуть, що приступлять до ліквідації аварії лише завтра зранку. Попереду холодна ніч. Без тепла і світла”, – йдеться в дописі.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону