Новини

Мешканці Дрогобича сидітимуть без води

Сьогодні, 11 лютого, у Дрогобичі буде припинено водопостачання частини пл. Ринок, вул. І.Мазепи, вул. Шевської, вул.Шульца, вул.Стрийської до вул. Сахарова, вул. Карпатської, вул. Сахарова, вул. Ставище, вул. Лесі Українки від вул. Стрийської до вул. Чорновола, вул. П. Орлика від вул. Лесі Українки до вул. М. Грушевського.

Про це інформує прес-служба Дрогобицької міськради.

Як йдеться у повідомленні, води не буде з 10.00 до 15.00 у зв’язку з ремонтними роботами.

Коментарі

Олег Довганик

Recent Posts

На Львівщині сталося пʼять ДТП за участю двоколісних

За минулу добу на Львівщині сталося пʼять ДТП за участю двоколісних – правоохоронці встановлюють обставини…

38 хв. тому

На Львівщині можна перетнути кордон за 40 хвилин

8 000 доларів США і перетин кордону за 40 хв: на Львівщині викрито чергового організатора…

2 години тому