Львів попрощається з п’ятьма захисниками України

Новини 13 Квітня, 2024 46

Ілюстрація: ФБ/Юрій Назаркевич

Вічная памʼять

Львів попрощається з п’ятьма захисниками України

Про це пише Четверта студія з посиланням на ЛМР.

🕯 Юрій Липка («Папай») (16.03.1972-04.04.2024) Львів’янин. Навчався у місцевій середній загальноосвітній школі, згодом здобув професійно-технічну освіту. Після завершення навчання проходив військову службу. Понад 18 років пропрацював у будівельній сфері в Греції. У 2012 році повернувся на Батьківщину. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на захист держави від окупантів. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності України у складі 66-ї окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України. Протягом останнього періоду боровся із окупантами на східному напрямку у лавах 60-ї окремої механізованої Інгулецької бригади.

🕯 Юрій Растрьопін (21.01.1998-09.04.2024) Львів’янин. Із відзнакою закінчив Ліцей «Львівський». У Львівському національному університеті імені Івана Франка здобув освіту за спеціальністю «міжнародна економіка». Після завершення навчання працював у філії «Філіп Морріс Україна», згодом – у страховій компанії «Старлайф». Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від загарбників до лав Збройних Сил України. Боронив незалежність та суверенітет України на Сумщині та Донеччині у складі військової частини А4026.

🕯 Андрій Сорокін (22.12.1971-10.04.2024) Львів’янин. Навчався у Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20. Протягом 1989-1993 років здобував освіту у Кам’янець-Подільському вищому військово-інженерному командному училищі. Після завершення навчання проходив військову службу у Дрогобичі у лавах 12-го окремого аварійно-рятувального загону оперативного реагування. Кадровий військовий. У 2014-2015 роках виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 703-го окремого Вінницького полку оперативного забезпечення. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно став на захист Батьківщини. При виконанні бойового завдання на Авдіївському напрямку отримав важке поранення.

🕯 Тарас Кроншталь («Кронштейн») (02.05.1980-08.04.2024) Уродженець села Чуловичі Львівської області. Здобув освіту у Державному навчальному закладі «Львівське вище професійне художнє училище» за спеціальністю «Муляр-штукатур». У мирний час обіймав посаду майстра ремонтно-будівельних робіт. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив державу на території Харківської та Донецької областей у лавах 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

🕯 Назар Гец (06.02.1982-09.04.2024) Львів’янин. Навчався у Середній загальноосвітній школі №95. Здобув освіту у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Львівський професійний політехнічний ліцей». Протягом двох років працював на Львівському електроламповому заводі «Іскра», а впродовж останнього часу обіймав посаду заступника начальника складу готової продукції на підприємстві «РосанПак». Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів до складу військової частини А4026. Спершу боронив державу на Сумщині, а протягом останнього часу – на території Донецької області.

Чин похорону Юрія Растрьопіна, Юрія Липки, Андрія Сорокіна розпочнеться 13 квітня, об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Чин похорону Тараса Кроншталя і Назара Геца розпочнеться о 14:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 14:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Воїнів Юрія Липку, Юрія Растрьопіна, Тараса Кроншталя і Назара Геца поховають на Личаківському кладовищі, а воїна Андрія Сорокіна – на Голосківському кладовищі.

Вічна Слава Героям України! 🇺🇦

Коментарі